top of page
Start: Obraz

DZIĘKUJEMY!

Akcja zbiórki dla zakarpackich saperów to nasz wspólny sukces. Uzbieraliśmy przez Zrzutkę prawie 10.000 PLN. To nie całość - część dostaliśmy do ręki gotówką (w tym w hrywnach), część w naturze, ktoś zorganizował fajne przydaśki ze swojej firmy, ten kubki termiczne, tamten dał bony na paliwo. Za wszystko z serca dziękujemy. Całość jest na Ukrainie.

Co kupiliśmy?  

Ponad 1100 puszek - to 330 kg jedzenia!

5 porządnych termosów o które dodatkowo poprosili saperzy.


Ile zapłaciliśmy? 

Na razie 7300 PLN za żarcie i 300 PLN za termosy. 

Oczywiście mamy faktury i dokumentację zdjęciową z przekazania darów. Jeśli ktoś wpłacił i chce zobaczyć dokumenty - prosimy o kontakt.

Co dalej? 

Nasz przyjaciel z Ukrainy znajdzie rodzinę poległego żołnierza, kogoś w trudnej sytuacji, z małymi dziećmi. Z Zakarpacia pochodziło choćby wiele bohaterek i bohaterów Azowstalu. Za resztę pieniędzy, które mamy da się bardzo sensownie pomóc, kupić pralkę albo górę pieluch, mleka w proszku i maskotkę na dokładkę. 

To ważne, cały świat przecież widział, jak ruscy wywożą na czołgach wszystko, co da się ukraść… 

20230201_111956_edited.jpg
Start: Tekst

WYPRAWA 2022

Niestety, z wiadomych przyczyn nie pojechaliśmy na Ukrainę, która była zawsze gwoździem programu i zwieńczeniem roku grzebania przy samochodach :) Ale to nie znaczy, że odpuściliśmy dłuższe wyprawy. 
W tym roku padło na Pojezierze Drawskie - po Suwalszczyźnie bodaj najbardziej przyjazny offroaderom rejon Polski. To była też świetna okazja do odwiedzenia i wspólnej jazdy ze starymi przyjaciółmi z Pomorza Zachodniego (chłopaki dzięki za dzika i świetne trasy). Bawiliśmy się rewelacyjnie, blacha była gięta a opony dziurawione. Kolejne pojazdówki wkrótce!

Start: Tekst

A tak było na G42!

Zobacz więcej
Start: Film
Start: Welcome
IMG_20190316_131117.jpg

NOWE POJAZDY W SEKCJI "REALIZACJE"

Chcielibyśmy pochwalić się dwiema kolejnymi realizacjami. Zapraszamy do oglądania i krytykowania :) 

Start: Headliner

O NAS

Jesteśmy grupą pasjonatów-podróżników związanych wspólnym hobby jakim są samochody z napędem na 4 koła. Od kilkunastu lat tworzymy społeczność związaną wokół offroadu. Jesteśmy ludźmi, którzy chcieliby podzielić się z Wami wiedzą oraz doświadczeniami zdobytymi podczas podroży.

Podróże kształcą i uczą jak żyć zgodnie z naturą, która nas otacza. To dlatego jesteśmy w stanie przejechać tysiące kilometrów w nieznane, aby zobaczyć to,  czego żadne biuro podroży nie jest nam w stanie zaoferować. Pamiętaj, że podróżowanie to również szkoła przetrwania, czasami w ekstremalnych warunkach. 

Z tego powodu offroad zbliża ludzi oraz uczy, jak pomagać innym. Na naszej platformie nie znajdziecie części oraz urządzeń, których sami byśmy nie zamontowali w naszych autach, a to z jednego prostego powodu - na wyprawie musisz być w 100 proc. pewien tego, co masz zainstalowane na samochodzie.
Przecież każdy z nas chce wrócić bezpiecznie do domu.

Mercedes4x4.pl

DSC_1236.JPG

REDAGUJ Z NAMI!

Od wielu lat polscy miłośnicy absolutnie ikonicznego samochodu jakim jest G-klasa nie mieli swojego miejsca w sieci. Dlatego chcemy, abyś także Ty mógł publikować tu materiały. To gwarancja, by strona żyła.

Byłeś w ciekawym miejscu? Masz za sobą pasjonującą wyprawę? Chcesz się pochwalić swoim samochodem? Zamontowanym w nim szpejem? 

Napisz do nas. Prześlij zdjęcia. Zostań redaktorem naszej strony.

Początki nigdy nie są łatwe, dlatego prosimy o wyrozumiałość ;) Wkrótce do strony podepniemy certyfikat bezpieczeństwa i regulamin. W planach mamy szybkie płatności, abyś mógł bezpośrednio ze strony opłacić wjazdowe na imprezy i wiele wiele innych funkcjonalności.

Start: Źródła
Zlot G43
02:03
Ukraina 2019
01:20
Mercedes G 40 -Polska
22:42
Mercedes G Ukraina 2013 cz.1
28:28
Mercedes G Ukraina 2013 cz2
46:58
Start: Video Player