KILKA ZDJEC Z WYTYCZANIA TRAS NA G43 :)

 
 
Obecnie brak nadchodzących wydarzeń
 
 

A tak było na G42!

Zobacz więcej
 
 
IMG_20190316_131117.jpg

NOWE POJAZDY W SEKCJI "REALIZACJE"

Chcielibyśmy pochwalić się dwiema kolejnymi realizacjami. Zapraszamy do oglądania i krytykowania :) 

 

O NAS

Jesteśmy grupą pasjonatów-podróżników związanych wspólnym hobby jakim są samochody z napędem na 4 koła. Od kilkunastu lat tworzymy społeczność związaną wokół offroadu. Jesteśmy ludźmi, którzy chcieliby podzielić się z Wami wiedzą oraz doświadczeniami zdobytymi podczas podroży.

Podróże kształcą i uczą jak żyć zgodnie z naturą, która nas otacza. To dlatego jesteśmy w stanie przejechać tysiące kilometrów w nieznane, aby zobaczyć to,  czego żadne biuro podroży nie jest nam w stanie zaoferować. Pamiętaj, że podróżowanie to również szkoła przetrwania, czasami w ekstremalnych warunkach. 

Z tego powodu offroad zbliża ludzi oraz uczy, jak pomagać innym. Na naszej platformie nie znajdziecie części oraz urządzeń, których sami byśmy nie zamontowali w naszych autach, a to z jednego prostego powodu - na wyprawie musisz być w 100 proc. pewien tego, co masz zainstalowane na samochodzie.
Przecież każdy z nas chce wrócić bezpiecznie do domu.

Mercedes4x4.pl

DSC_1236.JPG

REDAGUJ Z NAMI!

Od wielu lat polscy miłośnicy absolutnie ikonicznego samochodu jakim jest G-klasa nie mieli swojego miejsca w sieci. Dlatego chcemy, abyś także Ty mógł publikować tu materiały. To gwarancja, by strona żyła.

Byłeś w ciekawym miejscu? Masz za sobą pasjonującą wyprawę? Chcesz się pochwalić swoim samochodem? Zamontowanym w nim szpejem? 

Napisz do nas. Prześlij zdjęcia. Zostań redaktorem naszej strony.

Początki nigdy nie są łatwe, dlatego prosimy o wyrozumiałość ;) Wkrótce do strony podepniemy certyfikat bezpieczeństwa i regulamin. W planach mamy szybkie płatności, abyś mógł bezpośrednio ze strony opłacić wjazdowe na imprezy i wiele wiele innych funkcjonalności.